Texting

2. května 2015 v 11:57 | Trane |  Drabbles
Další nudná hodina se právě začínala. No další, vlastně to byla první tohoto dne, kdy v tomto ústavu budu muset strávit dalších osm. Povzdychnul jsem si.
Byl jsem ve III.A, kdežto ona ve III.B. Tolik mi chyběla. O přestávkách jsme se vždy scházeli, abychom si řekli co je nového, nebo společně posvačili. Často ale dávala přednost přede mnou Jetovi a Droyovi. Neskutečně mě to žralo. Jen jedno na tom bylo pozitivní. Seč se s nimi bavila daleko více než se mnou (jak snadné, když byli ve stejné třídě a já hnil odděleně), psala si se mnou.

Sice to bylo jen na chatu na facebooku, jinak řečeno přes Messenger, ale zato to bylo v hodinách!
Dokázali jsme takhle propsat celý den. A když jsem se jí po škole stěžoval, že nemám žádnou baterku, vždy se na mě jen usmála a rázem vše bylo odpuštěno.

Abych to nějak více vysvětlil. Byla světlo mého života, moje první opravdová kamarádka, co jsem na tuto školu přišel. Ona měla stovku přátel, ale já jen ji a pár dalších nekňubů, ona byla nejdůležitější. Postupem času jsem si však uvědomil, že k ní cítím něco víc, než jen přátelství.
Když jsem si s ní psal, připitoměle jsem se culil a tak nebylo divu, když mě co chvíli učitel okřikl, mně to ale bylo jedno. Neřekl bych, že bychom spolu chodili, spíš jsme spolu jen trávili čas.
Párkrát se mi stalo, že jsem se neudržel a pohladil ji, často jsem se už nad ni nakláněl, ale na poslední chvíli jsem se stihl zarazit jen díky tomu, že bych mohl naprosto pokazit naše přátelství. A to nechci.

Po škole jsem ji vždy doprovázel domů. Byla krásná. Modré vlasy stažené stuhou tak, aby jí nepadaly do obličeje. Úsměv vtesán do její tváře…Zasnil jsem se.

"Gajeel! Ty mě vůbec neposloucháš!" Zamávala mi něčím před obličejem a já zaostřil na její malinkou ručku. Neskutečně roztomilá! Chtěl bych být lokomotiva, abych prostě mohl vypustit páru. Zrudl jsem.
"To víš, že tě poslouchám, jen blekotáš samé nedůležité informace." Popíchl jsem ji a ona se zakabonila. Hodnou chvíli na mě nepromluvila, zřejmě jsem ji urazil.
"Promiň." Hlesnul jsem, protože už jsem toužil slyšet její hlas.
"Neomlouvej se, když to nemyslíš vážně. Stejně jsem jen někdo, s kým jsi, abys zahnal nudu." Vypálila a zadívala se mi do očí. Zranilo mě to, ale zároveň vyburcovalo k tomu, abych její teorii vyvrátil.
"Nejsi někdo s-"
"Nesnaž se." Přerušila mě. Ale já to nevzdával.
"Nejsi někdo s kým trávím čas-"
"Stejně to nespravíš." Svíral jsem ruku v pěst a vraštil čelo.
"Jsi někdo, kdo-"
"Stejně ti to nebudu věřit." Znovu mi skočila do řeči a já už to nedokázal vydržet. Prudce jsem chytil její hlavu do svých dlaní, sehnul se a přitisknul mé rty na její, jen na chvíli, abych ji umlčel a mohl dát průchod mým, lehce zrazeným, citům.
"Fajn, a teď poslouchej. Už mockrát jsem ti to chtěl říct, ale teď je mi nějak jedno, co s naším přátelstvím bude, protože už se nestarám. Toužím po mnohem víc a to raději zapomenu, než se jen přetvařovat, že tě nechci. Tak ještě chvilku udrž pozornost. Nejsi někdo, s kým trávím čas, abych zahnal nudu. To bez tebe je nuda! Miluju tě tak moc, že už to nemůžu vydržet…" Vzdychl jsem a uhnul očima. Nemohl jsem se na ni jen tak dívat. Moc dobře jsem věděl, co mi odpoví, taky, kdo by chtěl někoho, jako jsem já? Nejsem hezký, spíš strašidelný. Nejsem milý, spíš hrubý.
Pak jsem cítil něčí dotek na mé dlani. Vzhlédl jsem a setkal se s jejíma kaštanovýma očima. Na její tváři hrál potěšený úsměv.
_______________________________________________________________
Blog zeje prázdnotou, starám se víc o druhý blog, Jabka na to taky kašle. Tohle je mé malé promiň.Jsem si jista, že k tomuhle blogu se ještě někdy vrátíme. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Casion Casion | Web | 3. května 2015 v 16:43 | Reagovat

Jééé, som rada, že sa tu opäť niečo objavilo :D Veľmi milý príbeh, kiež by boli takéto šťastné konce častejšie aj v reálnom živote :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama